VIDEO/ Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina del nga rruga dhe përplaset me shtyllën

video aksident ne aksin korce pogradec makina del nga rruga dhe perplaset me shtyllen
video aksident ne aksin korce pogradec makina del nga rruga dhe perplaset me shtyllen

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Çiflig.

Sipas informacioneve të para nga policia bëhet e ditur se një mjet ka dalë nga rruga dhe si pasojë e këtij aksidenti ka vetëm dëme materiale.

Mësohet se drejtuesi i mjetit ka shpëtuar pasi makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts