Video/ Aksident në autostradën Durrës-Rrogozhinë, “Benz” humb kontrollin dhe godet një tjetër mjet të ndaluar

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Durrës-Rrogozhinë në dalje të Kavajës, ku një mjet tip “Benz” ka humbur kontrollin.

Si pasojë i ka përplasur nga pas një mjet tjetër tip “Toyota”, i cili nga reshjet e dendura të shiut ka frenuar. Si pasojë është dëmtuar lehtë shoferi i “Benz”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts