VIDEO/ Aksident në Tiranë, motori përplaset me makinën

Pamjet që shihni tregojnë një aksident të ndodhur sot në bulevardin e ri afër maternitetit Koço Gliozheni.

BalkanWeb ka siguruar pamje nga vendngjarja ku shihet se një makinë është përplasur me një motoçikletë.

Nuk dihet se si ka ndodhur aksidenti. Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhet policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts