VIDEO/ Aksidenti me 6 të vdekur në Turqi, momenti kur treni merr para minibusin

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi dje në Turqi, ku të paktën 6 personave, ndërsa raportohet për 7 të plagosur.

Një tren mallrash në Turqi u përplas me një minibus me pasagjerë. Mediat e huaja kanë siguruar pamjet nga aksidenti fatal, ku shihet se si minibusi që tenton të kalojë rrugën përplaset fuqishëm nga treni.

Siç tregohet në video minibusi nuk e ka parë që po vinte treni, ndërkohë ky i fundit po kalonte shinat e si pasojë ka marrë automjetin përpara.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.