VIDEO/ Akuza nga SPAK, masa të rrepta sigurie në banesën e Sali Berishës

video akuza nga spak masa te rrepta sigurie ne banesen e sali berishes
video akuza nga spak masa te rrepta sigurie ne banesen e sali berishes

Forcat e policisë janë vendosur mbrëmjen e sotme poshtë banesës së ish-kryeministrit Sali Berisha pasi SPAK njoftoi masën e sigurisë ndaj tij.

Berisha akuzohet për korrupsion pasiv dhe dhëndri i tij Jamarbër Malltezi për pastrim parash, korrupsion dhe fshehje të pasurisë lidhur me privatizimin e kompleksit Partizani.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts