VIDEO/ Arbitri i “dogji” përballjen me Romën e Murinjos, Manaj e shan shqip nga nëna
Një karton i verdhë në minutën e 22-të ndaj Bolonjës, i kushtoi humbjen e përballjes me Romën e Zhoze Murinjos, sulmuesit të Kombëtares, Rei Manaj, i cili do të jetë një mungesë e rëndësishme për Specian në sfidën e ardhshme.

Manaj2

Manaj plotësoi kështu limitin e kartonëve të verdhë dhe do të mungojë në një duel mjaft të rëndësishëm që mund të shërbente edhe si vitrinë për të të.. Sulmuesi u irritua duke larguar topin me forcë, por nuk e mbajti dot veten teksa lëshoi edhe një të sharë në shqip ndaj gjyqtarit:

“Të q…. mamin”, lexohet nga buzët e tij. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.