VIDEO/ “Audi” përplas këmbësoren te vijat e bardha në Lezhë, gruaja përfundon në spital

video audi perplas kembesoren te vijat e bardha ne lezhe gruaja perfundon ne spital
video audi perplas kembesoren te vijat e bardha ne lezhe gruaja perfundon ne spital

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës, në afërsi të tregut. Një automjet tip ‘Audi’ ka përplasur një grua në vizat e bardha.

Gruaja mbeti e plagosur dhe u dërgua për ndihmë mjekësore në spitalin e Lezhës, nga ku mësohet se ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia e cila mbërriti në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts