VIDEO/ Bajerni mban homazhe në nder të legjendës, “Alianz Arena” ndriçohet me emrin e Gerd Myler


Ndarja nga jeta e Gerd Myler tronditi thellë zemrat e bavarezëve për të cilët ish-sulmuesi është një emblemë e skuadrës së tyre.

gerd

Klubi bavarez ka menduar të bëjë homazhe në ndër të Gerd Mylerit, duke ndriçuar stadiumin “Alianz Arena” me emrin e tij mbrëmjen e djeshme.

Pamjet janë bërë virale duke marrë pëlqime të shumta nga tifozët bavarez dhe më gjerë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.