VIDEO/ Batutat e Ramës: Kur takohem pa kamera me Bashën, shihemi në sy dhe…Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ishte pjesë e një skeçi në Tv Klan.

“Fevziu i vërtetë”, Albano Bogdo në ‘Klanifornia’ i tha se ka përshtypjen që kur takohet me Bashën në ato takimet pa kamera, luajnë play station, pinë verë të shtrenjtë dhe vetëm për muhabet politike nuk flasin. Madje në fund sipas tij, dalin dhe i thonë njerëzve se e zgjidhën krizën.

Ndërsa kryeministri Rama, mes batutash sigurisht, u përgjigj se kur takohet me Bashën vetëm shihen në sy dhe nuk flasin, pasi kryedemokratit i ngjan sikur ka Sali Berishën pranë.

Sipas Ramës hija e Berishën e ndjek gjithmonë Bashën.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *