VIDEO/ “Benzi” përfundoi i përmbysur në arë, pamje nga aksidenti i frikshëm në Fier që la pas katër persona

video benzi perfundoi i permbysur ne are pamje nga aksidenti i frikshem ne fier qe la pas kater persona
video benzi perfundoi i permbysur ne are pamje nga aksidenti i frikshem ne fier qe la pas kater persona

Ky është automjeti tip Benz, i cili mëngjesin e sotëm përfundoi jashtë rruge në një arë në qytetin e Fierit.

Siç shihet nga pamjet, automjeti është përmbysur dhe thuajse është shkatërruar, por fatmirësisht nuk ka pasur viktima.

Policia tha se nga ngjarja mbetën të plagosur katër persona, përkatësisht drejtuesi dhe pasagjerët.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts