VIDEO/ Bien sirenat e alarmit në veri të Kosovës, serbët mblidhen para objekteve komunale

Sirena alarmi u dëgjuan në Mitrovicë të Veriut, mesditën e së premtes, ndërkohë që qytetarët serbë u mblodhën para objekteve komunale në Zubin Potok, Leposavic dhe Zveçan. Ish-këshilltari në Kuvendin Komunal të Zubin Potokut, Miko Bishevac, tha për Radion Evropa e Lirë se qytetarët janë mbledhur para ndërtesës së komunës të bindur se “kryetari i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts