VIDEO/ Blu, portokalli, jeshile dhe e verdhë, Interi prezanton fanellën e tretë me risi të mëdha

Interi ka prezantuar zyrtarisht fanellën e tretë të sezonit të ri futbollistik. Kjo uniformë vjen me një dizajn sa unik, por edhe risi për zikaltërit.

IN

Ngjyra e fanellës është e zezë, por ajo që e bën unike në ndryshim me ngjyrat karakteristike të klubit nga Milano është dizajni dhe ngjyrat që janë të inkuadruara tek sponsori kryesor.

Blu, portokalli, jeshile dhe e verdhë janë të dizenjuar në formën e diagonales dhe ndërkohë stema e Interit do të jetë në jeshile dhe blu, sakaq logo e sponsorit teknik “NIKE” është e ngjyrosur me portokalli, ndërsa logo që karakterizon që Interi është kampioni i Italisë, është sipër sponsorit “NIKE”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *