VIDEO/ Brazili shtanget nga Kosta Rika, Kolumbia mposht Paraguajin dhe udhëheq grupin

video brazili shtanget nga kosta rika kolumbia mposht paraguajin dhe udheheq grupin
video brazili shtanget nga kosta rika kolumbia mposht paraguajin dhe udheheq grupin

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts