VIDEO/ Breshër në stërvitjen e Kastriotit, shihni si zbardhet fusha e Kamzës

PANORAMA SPORT/ Kastrioti është duke u përgatitur për ndeshjen e ditës së nesërme ndaj Dinamos, e cila do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena” në orën 14:45, e vlefshme për javën e 28-të në Kategorinë Superiore.

Skuadra krutane do të mbyllë sot përgatitjet e sfidës së nesërme ndaj dinamovitëve, por janë përballur me një mot me një shi të madh.

“Panorama Sport” publikon pamjet e fushës stërvitore në Kamëz, e cila është e mbuluar tërësisht nga breshëri i madh që ka rënë ditën e sotme, duke ndaluar për disa çaste stërvitjen e krutanëve.

Në momentin kur shiu dhe breshëri ka përfunduar, Kastrioti ka vijuar menjëherë seancën stërvitore.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *