VIDEO/ Damian Gjiknuri siç nuk jemi mësuar ta shohim, shfaqet duke grushtuar një thes boksi


Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, është shfaqur së fundmi në një video që po qarkullon në rrjet, shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

gjiknuri boks

Siç mund ta shihni edhe në këtë video që publikon Panorama, Gjiknuri shihet duke grushtuar një thes boksi.

Jashtë aktivitetit të tij politik, mesa duket ish-ministri merret dhe me pasionet e tij, një prej të cilëve, sapo e zbuluam.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *