VIDEO/ Detaje të reja nga masakra me gjashtë të vdekur në Greqi, mjeti që ka qëlluar lëvizte me targa shqiptare false

Detaje të reja janë zbardhur nga masakra e ndodhur në Greqi, pas të shtënave më armë, ku sipas mediave greke  u ekzekutuan gjashtë shqiptarë.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se mjeti që ka qëlluar ka targa shqiptare false

Pesë viktima janë gjetur brenda në automjet dhe një tjetër jashtë tij, ndërsa u raportuar se makina kishte targa gjermane. Policia është në kërkim të një automjeti tip “Ford” e zezë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts