VIDEO/ Digjet kamioni në autostradën Fier-Vlorë, shpëton shoferi

Një kamion është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në aksin Fier-Vlorë. Lajmi konfirmohet për ‘BalkanWeb’ nga gazetari Enrik Mehmeti.

Mësohet se në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse të cilat kanë arritur të shpëtojnë pjesën tjetër të mjetit.

Nga burimet paraprake dyshohet se zjarri ka ndodhur për shkak të shkëndijës elektrike.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts