Video dramatike/ Momenti kur nxënësit hidhen nga kati i 4-t për t’i shpëtuar sulmit në shkollën ruse, shkon në 11 numri i viktimave

Publikohen pamjet e tmerrshme nga sulmi brenda një shkolle në Rusi, ku mbetën të paktën 11 nxënës të vrarë dhe disa të tjerë të plagosur.

Në video shihet momenti dramatik, kur dy nxënës të shkollës shihen teksa hidhen nga dritaret e katit të katërt për t’iu shpëtuar plumbave.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e tyre, ndërsa raportohet se dy adoleshentë janë arrestuar deri më tani për sulmin tronditës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *