Video dramatike/ Po bënin sherr, çifti bie nga ballkoni i katit të dytë

Ky është momenti dramatik kur një çift që po sherr, bien nga ballkoni i katit të dytë, pasi kangjellat shkëputen me sa duket nga pesha.

Ata përfunduan të drobitur në trotuar. Klipi shtatë sekonda tregon Olga Volkova dhe Yevgeny Karlagin, të dy 35 vjeç, që shfaqen të kapur në një luftë në dyshemenë e ballkonit të shtëpisë së tyre në Shën Petersburg, Rusi.

Në pamjet e kapura nga një kalimtar, çifti hidhen papritmas nëpër kangjella para se të përplasen në betonin poshtë. Ata u dërguan me urgjencë në spital me dëmtime serioze, megjithëse nuk besohet të jenë në rrezik për jetën.

Dëshmitarët thanë se dyshja, të cilët kanë një djalë të vogël, po grindeshin në ballkon rreth orës 10 të mëngjesit të së shtunës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.