VIDEO/ Drejtuesen e Kuvendit e ‘lënë’ nervat, Felaj bën gafën me mikrofon hapur: Vari leshtë…

Mes debateve të shkaktuara sot në Kuvend sa i takon projektligjit për rritjen e pagave për deputetët dhe ministrat, po ashtu dhe të administratës publike, duket se zëvendëskryetaren e Kuvendit, Ermonela Felajn e kanë ‘tradhtuar’ nervat, duke sharë live.

Teksa vijonte me procesin e votimit në parim dhe nen për nen, Felaj për një çast harroi se kishte hapur mikrofonin dhe tha; ‘vari leshtë!’.

[embedded content]

Duket se diçka nuk ka shkuar me disa dokumente, që Felaj i kërkoi sekretares së Kuvendit, por papritur bëri gafën.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts