VIDEO/ Dronët iranianë kalojnë mbi Irak, Jordania paralajmëron se do të qëllojë çdo mjet që shkel hapësirën ajrore

video dronet iraniane kalojne mbi irak jordania paralajmeron se do te qelloje cdo mjet qe shkel hapesiren ajrore
video dronet iraniane kalojne mbi irak jordania paralajmeron se do te qelloje cdo mjet qe shkel hapesiren ajrore
Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts