VIDEO/ Duke tymosur puro dhe kënduar, shikoni festën e shfrenuar të Guardiolës për titullin kampion


Pas sigurimit matematikisht të titullit kampion, Mançester Siti festoi duke bërë një mbrëmje festive së bashku me lojtarët.

bandicam 2021-05-18 10-37-52-603

Ajo që bie më shumë në sy në këtë festë të titullit kampion ishte trajneri i “The Citizens”, Pep Guardiola i cili shihet një pamjet e videos duke tymosur puro dhe duke kënduar këngln e famshme “Don’t Look Back in Anger” nga Oasis.

Video ka bërë menjëherë xhiron e rrjetit ku asnjëherë më parë nuk është parë në publik të shfaqej kështu Pep Guardiola duke befasuar çdo tifoz të futbollit.

Guardiola duke festuar on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.