VIDEO/ E diela ndryshe e Metës, shfaqet në palestër duke bërë stërvitje

video e diela ndryshe e metes shfaqet ne palester duke bere stervitje
video e diela ndryshe e metes shfaqet ne palester duke bere stervitje

Një e diel ndryshe për kreun e Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Ky i fundit ka postuar një video në rrjetin social ‘Facebook’ ku shfaqet në palestër duke bërë stërvitje.

“Mirëmëngjes të dashur miq.
Ju uroj të gjithëve një të diel aktive!”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts