VIDEO/ E gjithë zona ‘pushtohet’ nga tymi, çfarë po ndodh në zonën e fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit

Pamjet që shihni vijnë nga zona e fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit, e cila po shembet pas ndërtimeve që pësoi nga tërmeti i vitit 2019.

Në videon e siguruar për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta shihet se e gjithë zona e 21-Dhjetorit, është ‘pushtuar’ nga pëlhurë, ndërsa të shumtë kanë qenë banorët dhe kalimtarët që kanë shfaqur ankesa për këtë situatë.

Aktualisht në këtë fakultet vijon shembja e godinës.
[embedded content]
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts