VIDEO/ E pazakontë, makinisti ndal trenin për të parë ndeshjen Austri-Turqi

video e pazakonte makinisti ndal trenin per te pare ndeshjen austri turqi
video e pazakonte makinisti ndal trenin per te pare ndeshjen austri turqi

Turqia në një mënyrë befasuese mundi Austrinë 2:1 dhe arriti në çerek-finale të Euro 2024.

Rrugët e Stambollit ishin të mbushura plot me tifozë turq, teksa qytetarët ishin mbledhur në sheshe të ndryshme të qytetit, për ta parë ndeshjen me Austrinë.

Një tifoz i veçantë është vërejtur në Stamboll. Ai është makinisti, që ka ndaluar trenin dhe pa disa çaste nga sfida e Europianit.

Makinisti e pa ndeshjen në ekran për pak sekonda. Tifozët e pranishëm i dhanë duartrokitje makinistit, pasi ai ndali trenin për të qenë një tifoz special.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts