VIDEO e re nga përplasja mes Princ Lekës dhe Elia Zaharisë. Babai i aktores me statujë druri në dorë

video e re nga perplasja mes princ lekes dhe elia zaharise babai i aktores me statuje druri ne dore
video e re nga perplasja mes princ lekes dhe elia zaharise babai i aktores me statuje druri ne dore

Një tjetër video ka dalë në dritë brenda shtëpisë të ish-çiftit mbretëror Princ Leka dhe Elia Zaharisë.

Në një video të re, shihet momenti kur Gjergj Zaharia, babai i aktores, ka në dorë një statujë druri.

Të njëjtin pretendim ka thënë në policia edhe Princ Leka, i cili ka deklaruar se është sulmuar nga Gjergj Zaharia. Princi pretendon se ish-vjehrri e ka goditur me statujë në ambientet e oborrit mbretëror.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts