VIDEO/ Emocione të papërshkrueshme! Ja momenti kur presidenti Demrozi, Tetova dhe futbollistët festojnë me tifozët

video emocione te papershkrueshme ja momenti kur presidenti demrozi tetova dhe futbollistet festojne me tifozet
video emocione te papershkrueshme ja momenti kur presidenti demrozi tetova dhe futbollistet festojne me tifozet

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts