VIDEO/ Entuziazëm në tribuna dhe Reja që këndon, shihni pamjet nga himni kombëtar


Shqipëria është në prag të fillimit të takimit me Spanjën në Barcelonë, ku u kënduan dhe himnet e dy shteteve.

bandicam 2022-03-26 19-41-48-530

Gjatë himnit kombëtar të Shqipërisë, u pa një entuziazëm i jashtëzakonshëm nga tribuna, ku tifozët kuqezi dhuruan shumë emocione.

Gjithashtu ishte dhe trajneri italian, Edi Reja, i cili këndoi himnin kombëtar shqiptar.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.