VIDEO- “Enver Hoxha kishte më shumë anë pozitive se negative”/ Deklarata e fortë e Luljeta Bozos: Për mendimin tim…

SHPËRNDAJE

Një nga kandidatët me të përfoluara për deputete nga radhët e PS, inxhinieria Luljeta Bozo ka bërë një deklaratë të fortë për regjimin e Enver Hoxhës.

rama-luljeta-bozo-enver-hoxha

Disa ditë më parë në emisionin “Dekalog” ajo ka deklaruar se Enver Hoxha ka më shumë anë pozitive sesa negative.

I pyetur, se “çfarë dëmesh i ka shkaktuar Enver Hoxha dhe figura e tij kombit shqiptar”, Luljeta Bozo u përgjigj:

“Po t’i vësh në balancë, për mua ka më shumë anë pozitive sesa negative”.

Luljeta Bozo është e renditur e dyta në listën e kandidatëve për deputetë në qarkun e  Tiranës. Ajo u bë e njohur për publikun pas tërmetit të 26 nëntorit.

Deklaratën e Bozos për Enver Hoxhën mund ta ndiqni në video, në minutat 1:16:40.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.