VIDEO/ Episod komik në Korçë, shikoni çfarë i ndodh arbitrit Laver AllaNjë moment komik është regjistruar në Korçë, në ndeshjen mes Skënderbeut dhe Tiranës.

bandicam 2021-04-10 14-00-00-190

Në minutën e 43’, arbitrit të ndeshjes, Laver Alla, i ndodh diçka e papritur. Gjatë ekzekutimit të goditjes së dënimit nga Batha, mbrojtja korçare ka larguar topin, por ky i fundit është përplasur te arbitri i ndeshjes.

Menjëherë pas kësaj, arbitri Alla rrëzohet në tokë, por pa probleme, teksa më pas ndeshja vazhdon pa probleme.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.