VIDEO/ Eventi i veçantë, mbahet Maratona e bebushave në Pogradec

video eventi i vecante mbahet maratona e bebushave ne pogradec
video eventi i vecante mbahet maratona e bebushave ne pogradec

Një event i veçantë është mbajtur në Pogradec, ku është zhvilluar një maratonë, me pjesëmarrjen e bebushave.

Pjesëmarrësit në garë kanë qenë nga 4 deri në 15 muajsh.

Eventi vjen në kuadër të Maratonës Ndërkombëtare “Marathon Enkelana”, me pjesëmarrjen e rreth 500 pjesëmarrës nga 25 vende të botës. Për më tepër shihni videon e veçantë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts