VIDEO/ “Faleminderit për suportin që na jepni”, Armando Broja i çon mesazh tifozëve kuqezi


Armando Broja, një ndër talentet më të mëdha të Shqipërisë ka dhënë një mesazh për tifozët në prag të sfidës së ardhshme me Gjeorgjinë. Nëpërmjet një videoje, sulmuesi ka falënderuar për mbështetjen dhe shpreson t’i shoh në stadium përsëri.

broja

“Përshëndetje tifozëve kuqezinj, unë jam Armando Broja. Faleminderit për suportin që na jepni gjithmonë dhe ishalla ju shohim në stadium kundër Gjeorgjisë.”

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.