Video/ Festat e fundvitit kthejnë pranë familjeve emigrantët shqiptarë, por përballen me radhë të gjata në pikën kufitare të Kakavijës

video festat e fundvitit kthejne prane familjeve emigrantet shqiptare por perballen me radhe te gjata ne piken kufitare te kakavijes
video festat e fundvitit kthejne prane familjeve emigrantet shqiptare por perballen me radhe te gjata ne piken kufitare te kakavijes

Edhe këtë fundvit emigrantët shqiptarë po kthehen në familjet e tyre në Shqipëri. Por mesa duket emigrantët që vijnë nga vendi fqinj, Greqia janë përballur me një ‘surprizë’ të pakëndshme, trafikun.

Nga pamjet e mbërritura në redaksinë e balkanweb shihen radhë të gjata makinash.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts