VIDEO/ “Fitorja e LSI nis nga ‘Vlora e Pavarësisë’”- Grisejda Myslimi: 25 prilli është dita e triumfit të rinisë!Kandidatja për deputete e LSI-së në qarkun e Vlorës, Grisjeda Myslimi thotë se fitorja e partisë që ajo përfaqëson do të nisë nga “Vlora e Pavarësisë”.

myslimi

Në videon që ka postuar në facebook, Myslimi shihet mes të rinjve vlonjatë dhe shprehet se 25 prilli do të jetë dita që do të triumfojë rinia shqiptare.

“Asnjë sekondë ndalesë drejt referendumit të 25 prillit, ditës së triumfit të rinisë vlonjate. Fitorja e LSI në të gjithë Shqipërine do të nisë nga Vlora e Pavarësisë! LSI. Bashkohu edhe ti, VOTO VAJZAT E VLORËS”, thotë kandidatja e LSI-së.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.