VIDEO/ Fletë-arresti për Vangjush Dakon, Drejtoria e Policisë Tiranë merr masa të rrepta, mbulohet hyrja e godinës në pritje të ish-kryetarit të bashkisë Durrës

Ndërkohë që po vijon operacioni për zbatimin e urdhër-arrestit ndaj ish kreut të bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, në Drejtorinë e Policisë janë marrë masa në pritje të mbërritjes së Dakos.

Hyrja e Drejtorisë është e mbuluar me një tendë të bardhë, e cila me shumë mundësi nuk do të lejojë filmimin e momentit kur zoti Dako do të mbërrijë në këto ambiente.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts