VIDEO/ Gafa e vitit! Gazetarja nuk njeh Timo Vernerin, e prezanton si…
Ngatërresat gjatë intervistave “live” në TV janë të shpeshta, teksa kësaj here preh ka rënë gazetarja e “Sky Sport”, Natalie Pinhkhman.

NK6eo30u-780x439-1-770x433 (1)

Kjo e fundit, teksa ndodhej në “Grand Prixin” e Austrisë, ka marrë në një intervistë sulmuesin Timo Verner, para Çmimit të Madh të Austrisë në Formula 1.

Deri këtu e gjitha duket si diçka tepër normale, por gafa ka nisur që në fillimet e marrjes në pyetje. Gazetarja, e ka prezantuar 25-vjeçarin si portier të Çelsit, teksa video është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale.

“Unë kam këtu Timo Vernerin. Portierin e Çelsit dhe Gjermanisë. Si jeni?”, ka thënë gazetarja.

Gjermani me mirësjellje e injoron gabimin dhe vazhdon me intervistën e tij, por vetëm mund të imagjinohet reagimi i tij nën maskën mbrojtëse të fytyrës. Ai dëgjohet duke thënë: “Unë jam mirë, faleminderit!”.

PANORAMASPOR.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *