Video/ Gjithçka bëhet ‘shkrumb e hi’ në pak sekonda! Shihni momentin kur droni ukrainas shkatërron sistemin raketor rus

Një video tregon momentin kur një dron ukrainas ka shkatërruar sistemin raketor rus, ku pamjet janë publikuar nga një zyrtar ukrainas.

Valerii Zaluzhnyi, Komandanti i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura, tha se sulmi me dron ndodhi pranë qytetit Malyn, 100 kilometra në veriperëndim të Kievit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts