VIDEO / “Gjithçka gati”, Barcelona prezanton sfidën e parë pa Mesin dhe e nis nga… Rei Manaj


Rei Manaj do të jetë në stol në ndeshjen e parë të Barcelonës në kampionatin spanjoll. Sulmuesi shqiptar është pjesë e skuadrës që do të përballej sot me Real Sociedad, pasi është regjistruar tashmë me ekipin e parë të katalanasve për sezonin e ri.

rei manaj fanella

Edhe klubi është gati për këtë start të parë të kampionatit post-Mesi dhe me një video ka treguar dhomat e zhveshjeve para duelit në Kamp Nou. Një video që pasqyronte fanellat e lojtarëve të bëra gati për futbollistët që do të bëheshin pjesë e kësaj sfidë.

E veçanta e saj është se ajo niste pikërisht me fanellën numër 14, atë që do të mbajë Rei Manaj në sezonin e tij me ekipin e parë të Barcelonës, për të vazhduar më pas me të lojtarëve të tjerë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.