VIDEO/ Gol shqiptarësh, Topalli dhe Etemi i japin fitoren Istanbulspor
Instanbuslpor, skuadër që militon në kategorinë e parë turke, ka fituar në trasfertë, ku protagonistë kanë qenë Jetmir Topalli dhe Valon Etemi.

topalli

Istanbulspor luajti në transfertë ndaj Gençlerbirxhi. Pjesa e parë prodhoi pak emocione, ku goli erdhi vetmë në minutën e 40-ë. Ishte pikërisht Etemi, i cili dha një pasim për Topallin, që realizoi.

Në pjesën e dytë ishin pikërisht miqtë që dyfishuan me Erdogan, i cili shënoi në minutën e 51.

Me këtë fitore Istanbulspor ngjitet në vendin e 9, me 13 pikë të grumbulluara.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *