VIDEO/ “Golazo!”, Manaj mahnit spanjollët me një supergol në ndeshjen e parë me Barcelonën
Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj bëri një debutim historik pasditen e sotme duke zbritur në fushë me ekipin e parë të Barcelonës.

bandicam 2021-07-21 20-26-30-759

Por jo vetëm kaq. Me shansin e parë që iu dha, Manaj arriti të bëhet dhe protagonist duke realizuar golin e parë me fanellën e Barçës. 24-vjeçari realizoi në minutën e 60-të të ndeshjes miqësorë kundër Gjimnastik, duke shënuar një supergol nga diagonalja.

Manaj u aktivizua në pjesën e dytë, dhe provoi 3 herë të gjente rrugën e rrjetës para se të krijonte atë aksion personal fantastik për të dërguar më pas topin në rrjetë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.