VIDEO/ Gruaja nuk përmbahet, qëllon me grushta dhe shkelma bashkëshortin e saj në plazh

Një debat mes një çifti duket se ka degraduar duke u shëndrruar në një arenë grushtash dhe shuplakash.

Në Ataturk, Turqi, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Ai donte të qetësonte miqtë e tij, të cilët mallkonin dhe fyenin njëri-tjetrin.

Menjëherë më pas gruaja e ka goditur me shuplaka, grushta dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *