Video | Horror për pushime, turistët bllokohen në teleferik

22:22 20/06/2022

Çudirat nuk kanë të ndalur në Indi. Disa turistë kanë mbetur të bllokuar në një kabinë teleferiku teksa po ngjiteshin në një mal.

Siç shkruajnë mediat, 11 turistë mbetën të bllokuar. Po ajo që e shton habinë është mënyra si zgjodhën të largoheshin… kjo duke përdorur një litar.

Siç duket në video, një prej të bllokuarve zbret me litar në tokë. Megjithatë, shumica e vizitorëve nuk mundën që të përdornin litarin pasi ishin fëmijë dhe të moshuar.

Ata qëndruan aty për më shumë se një orë derisa shkuan policia dhe zjarrfikësi për t’i ndihmuar të evakuoheshin të sigurtë./tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *