Video hot/ Të pasmet bombastike në plan të parë, Vanda Nara tërbon fansat

Vanda Nara, bashkëshortja e Mauro Ikardit, nuk njeh limite. Modelja argjentinase, nënë e 5 fëmijëve, ka rrëmbyer sërish skenën në “Instagram”, duke tërbuar 8.1 milionë ndjekësit, me postimet e fundit.

Vanda Nara

Me lëvizje sensuale dhe bikini të zeza, Vanda ka provokuar ndjekësit duke pozuar pranë pishinës, teksa në plan të parë ishin të pasmet e saj bombastike. Për më tepër ndiqni videon e postuar nga modelja:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.