VIDEO/ Humbi bastin me gazetarin sportiv, mesfushori i Çelsit heq mjekrën në transmetimin live


Mesfushori i Çelsit, Zhorzhinjo hoqi live mjekrën pas finales së fituar kundër Sitit për të duke mbajtur premtimin se nëse Çelsi do të fitonte Champions-in do të ndërmerrte një veprim të tillë.


zh1111

Zhorzhinjo humbi bastin me gazetarin e “TNT Sports”, Fred Kalderia, dhe ishte ky i fundit i cili me një makinë rroje hoqi mjekrën e mesfushorit londinez.

Por të njëjtin gjë bëri dhe 30 vjeçari më pas, teksa dyshja pozoi duke qeshur për tu bërë më pas hit në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.