VIDEO/ Hyri të ndalonte sherrin ku u përfshi shoku i tij, vritet 23-vjeçari shqiptari në Itali (EMRI)

video hyri te ndalonte sherrin ku u perfshi shoku i tij vritet 23 vjecari shqiptari ne itali emri

Një shqiptar ka mbetur i vrarë në Sirolo të Italisë.

Mediat italiane raportojnë se 23 vjeçari, Kljadi Bitri  është vrarë me shtizë peshkimi nga një person me origjinë nga Algjeria.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts