VIDEO/ Hysaj i surprizon të gjithë me veprimin e fundit, bën tatuazh simbolin e ShqipërisëMbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj ka bërë tatuazh në këmbë simbolin e flamurit shqiptar, një shqiponjë të madhe.

elseid-hysaj-napoli_tkrhlwt61lt41n5t4woclxo77Videon e tatuazhit në këmbën e Hysajt e publikoi vetë faqja e Napolit në “Instagram” duke marrë pëlqime të shumta.

Tatuazhi është bërë nga artisti italian,  Valentino Ruso, i cili njihet për punët e tij spektakolare dhe afrimitetin me futbollistët e Serisë A.

hzsaj

Në shenjë mirënjohje, Hysaj i ka dhuruar fanellën e Napolit me mbishkrimin e tij artistit italian.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *