VIDEO/ I godet me shkelma dhe shkop, momenti kur një burrë sulmon brutalisht 3 vajza në Prishtinë

Një burrë ka sulmuar tri vajza në rrugën “Ahmet Krasniqi” në kryeqytetin kosovar.

“Vrojtuesit e lagjes -Prishtinë” kanë qenë ata që kanë publikuar pamjet e dhunës në Facebook. Ende nuk dihet shkaku që burri sulmoi tri vajzat me një shko, me grushte dhe shkelma.

Rasti në fjalë është referuar në polici, ndërkohë që ende nuk ka një reagim zyrtar nga kjo e fundit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.