VIDEO/ Ilir Meta ngjitet në Malin e Çikës, valëvit flamurin kuqezi: 5 prioritetet!

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka ndarë një tjetër video nga udhëtimi i tij në jug të Shqipërisë.

May be an image of 5 people, people climbing and fog

I shoqëruar nga miqtë e tij, Ilir Meta ka bërë një ngjitje në Majën e Çikës nga ku ka postuar foto dhe video duke treguar bukuritë e natyrës.

Ne video degjohet qe Mete flet dhe per 5 prioritetet e PL-se, qe kane te bejne programin elektoral te kesaj partie.

Nderkohe qe ne mberritjen ne Malin e Cikes, Meta ka valvitur flamurin kuqezi.

“Mali i Çikës ku ka jo vetëm lartësi por edhe kthjelltësi, është një mrekulli magnetike e riverës shqiptare”- shkruan Meta në postimin e tij.

Postimi i plotë:

“Mali i Çikës, me këmbët në det dhe Luginën e Lumit të Vlorës dhe ku maja kap retë, ku ka jo vetëm lartësi por edhe kthjelltësi, është një mrekulli magnetike e riverës shqiptare“.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts