VIDEO/ Jo vetëm Ronaldo dhe Pogba, trajneri i Rusisë bën gjestin qesharak me Coca Cola-n në konferencën për shtyp


Tashmë është bërë e modës që futbollistet dhe trajnerët të krijojnë polemika me gjestet e tyre në konferencën për shtyp.

WhatsApp Image 2021-06-17 at 15.13.32

Pas Ronaldos dhe Pogbas, është radha e trajnerit të Rusisë, Stanislav Çerçesov të behet viral me veprimet e tij.

Në konferencën për shtyp pas ndeshjes me Finalandën, 58 vjeçari ka hapur shishen e Coca-Colas për ta konsumuar, teksa bën dhe gjeste qesharake me mimikën e tij.

Një moment mjaft gazmor ky nga trajneri rus i cili mesa duket nuk është fans i dietave ushqimore…

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *