VIDEO/ Kallaku del në stërvitje me Partizanin, Mehmeti nis punën me “demat”

Blerja e bujshme e merkatos së janarit e Partizanit, Sherif Kallaku ka dalë në stërvitje me “demat”.

KALLAKU 1

“Panorama Sport” ka publikuar pamjet e seancës stërvitore të Partizanit të zhvilluar ditën e sotme nën urdhrat e trajnerit të ri, Dritan Mehmeti.

Në seancën stërvitore shihet sesi stërvitet dhe blerja e madhe e skuadrës së kuqe të kryeqytetit, Sherif Kallaku. Ndeshjen e parë të vitit 2022, Partizani do ta zhvillojë në transfertë ndaj Egnatias më 15 janar.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *